12 08 2018

Niespodzianka druga w głosowaniu internautów, ale wciąż z szansą na nagrodę

12.08.2018, godz.: 18:58
Niespodzianka druga w głosowaniu internautów, ale wciąż z szansą na nagrodę
fot. GrodziskNews

Na drugim miejscu w głosowaniu internautów znalazła się ostatecznie grodziska willa Niespodzianka walcząca w konkursie „Modernizacja roku 2017”. Inwestycja wciąż ma jednak szanse na nagrodę, bo wiem o jej przyznaniu decyduje jury konkursu.

O tytuł modernizacji roku walczą łącznie 53 inwestycje w 12 kategoriach. W jednej z nich – zabytki – startuje pięć inwestycji: rewaloryzacja willi Niespodzianka, przebudowa budynku nadleśnictwa w Koszęcinie, przebudowa budynku Masztalarni w Goraju Zamku, konserwacja szklanej mozaiki na południowo-zachodniej elewacji budynku usytuowanego przy pl. Wyzwolenia 4 w Katowicach oraz rewaloryzacja budynku mieszkalnego w al. Zygmunta Krasińskiego 16 w Lesznie.

Choć w głosowaniu internetowym Niespodzianka znalazł się za inwestycją w Koszęcinie, to wciąż może liczyć na nagrodę, bowiem wiążącą decyzję co do laureatów konkursu podejmie specjalne jury. – Jury Konkursu wizytowało 53 obiekty zakwalifikowane do Finału. Nagrody zostaną przyznane w 12 kategoriach. W każdej z kategorii jest jedna główna nagroda Tytuł „Modernizacja Roku 2017” oraz Wyróżnienie „Modernizacja Roku 2017” – podają organizatorzy.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi na Zamku Królewskim w Warszawie 24 sierpnia.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi