06 11 2017

Niepodległościowa gra miejska dla grodziszczan

06.11.2017, godz.: 09:27
Niepodległościowa gra miejska dla grodziszczan
fot. Mat. organizatora

Jednym z elementów obchodów 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będzie gra miejska pod nazwą Grodzisk Niepodległy. Ta plenerowa aktywność dla mieszkańców odbyła się już przy okazji zeszłorocznych obchodów i cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Jesteśmy niezwykle dumni, że już kolejny raz możemy zaprosić wszystkich, którzy chcą z nami spędzić Narodowe Święto Niepodległości, do udziału w plenerowej grze miejskiej „Grodzisk Niepodległy” prowadzącej graczy polskimi drogami do wolności – opowiadają pracownicy Willi Radogoszcz organizującej to wydarzenie.

Co czeka uczestników gry miejskiej? – Na trasie spotkamy żołnierzy Legionów i członków Polskiej Organizacji Wojskowej, konspiratorów i ludzi tamtych czasów, odwiedzimy szkołę i szpital oraz punkt werbunkowy, gniazdo Towarzystwa Gimnastycznego Sokół i konspiracyjną „melinę” PPS – wyliczają organizatorzy.

Na małych i dużych czekać będą liczne atrakcje, quizy i zadania sprawnościowe. Rejestracja uczestników i rozpoczęcie gry 11 listopada o godz. 15.00 w Poczekalni PKP na grodziskim dworcu. Przyjdźcie z całymi rodzinami. Niepodległość jest warta gry.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi