15 12 2018

Niedziela z kiermaszem świątecznym w grodziskiej poczekalni PKP

15.12.2018, godz.: 16:11
Niedziela z kiermaszem świątecznym w grodziskiej poczekalni PKP
fot. Pixabay

Kiermasze mikołajkowe oficjalnie otworzyły sezon jarmarków świątecznych. Już w niedzielę (16 grudnia) w Grodzisku kolejna propozycja dla fanów świątecznych zakupów w takich miejscach. Tym razem w poczekalni PKP.

Trzeba powiedzieć, iż grodziski kiermasz świąteczny rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Od 2016 roku jarmark funkcjonuje oddzielnie od imprezy mikołajkowej. Tak będzie i tym razem. Mikołajki w Grodzisku odbyły się bowiem ósmego grudnia, zaś kiermasz zaplanowano nieco ponad tydzień później.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 17.00 w poczekalni dworca PKP. Jak zwykle, nie zabraknie ozdób świątecznych i propozycji na ciekawe i nietuzinkowe upominki, wyrobów tradycyjnych i rękodzieła ludowego oraz całego mnóstwa przedmiotów „z duszą” – pięknych, zbytkownych, zaskakujących, eleganckich i zabawnych wykonanych przez lokalnych artystów.

Organizatorzy zapowiadają moc kolorów, wzorów i pomysłów na prezenty świąteczne… Bombki wykonane na 101 sposobów, kolorowe koniki, dziergane skarpety, osiołek i wołek z dwudziestoma minami, kubeczki, torebki, pudełeczka, stroiki. Istny szał świątecznych przygotowań, kumulacja napięć związanych z myśleniem: co komu się spodoba najbardziej. A to i tak nie wszystko…

Patronem medialnym wydarzenia jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi