03 06 2019

Niecka basenu prawie gotowa. Nowe zdjęcia

03.06.2019, godz.: 19:31
Niecka basenu prawie gotowa. Nowe zdjęcia
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

Sympatycy milanowskiego basenu mogą mieć powody do zadowolenia. Z dnia na dzień widać postępy w przygotowaniach obiektu na sezon letni. Dziś porcja nowych zdjęć.

Milanowski basen od dawna jest nieczynny. blisko 50-letni obiekt od czasu jego budowy ani razu nie przeszedł kompleksowego remontu, który pozwoliłby utrzymać go w odpowiednim stanie. 9 listopada 2015 r. weszły w życie nowe przepisy ws. jakości wody na pływalniach, milanowski basen nie był w stanie ich spełnić i w 2016 r. po ekspertyzach zapadła decyzja o jego zamknięciu. Mieszkańcy Milanówka dopominali się jednak o działania w sprawie basenu i jego przywrócenie.

Wreszcie wczesną wiosną tego roku jako pierwsi poinformowaliśmy, że tego lata basen powróci! Postępy prac przygotowujących nieckę do użytkowania widoczne są każdego w sobotę publikowaliśmy zdjęcia, na których obiekt był jeszcze dość „surowy”.

Dziś tymczasem wnętrze basenu jest już wykładane warstwami izolacyjnymi, które mają zapewnić bezpieczne korzystanie z obiektu. Otwarcie basenu planowane jest na 22 czerwca.

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć obrazujących działania na obiekcie.

fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi