13 09 2018

Niech to będzie dzień dla twojego serca. Przyjdź na bezpłatne badania

13.09.2018, godz.: 14:55
Niech to będzie dzień dla twojego serca. Przyjdź na bezpłatne badania
fot. Pixabay

Za nami już trzy „Dni dla serca”, które odbyły się w miejscowościach Szczęsne, Kraśnicza Wola i Adamowizna. Teraz czas na bezpłatne badania w Grodzisku.

Profilaktyka odbędzie się w świetlicy przy ul. Łącznej w Łąkach. W ramach akcji „Dzień dla serca” mieszkańcy Szczęsnego oraz Kraśniczej Woli i okolic mogli bezpłatnie wykonać EKG, zmierzyć ciśnienie, a także wysłuchać porad dietetyka i zobaczyć pokaż resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Przed nami czwarte spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 15 września w godzinach 11.00–14.00.

Jednak to nie koniec, bowiem akcji będzie więcej. Kolejne spotkania odbędą się 22.09. w Grodzisku Mazowieckim (Willa Radogoszcz przy ul. Sienkiewicza 31), 30.09. w Grodzisku Mazowieckim (Pawilon Kultury przy ul. Westfala 3), 6.10. w Książenicach (SP przy al. E. Marylskiego 3) oraz 13.10. w Grodzisku Mazowieckim (Przedszkole nr 4 przy ul. Górnej 12).

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi