06 12 2017

Neo-Nówka zabłyśnie w Grodzisku już w piątek. Bilety wciąż dostępne!

06.12.2017, godz.: 11:34
Neo-Nówka zabłyśnie w Grodzisku już w piątek. Bilety wciąż dostępne!
fot. Mat. organizatora

Znany i lubiany kabaret Neo-Nówka także polubił grodziską publikę, bowiem powróci do miasta z nowym programem „Kazik sam w domu”. I zaprezentuje go dwukrotnie już w ten piątek. Pierwszy występ rozpocznie się o godz. 17.15, drugi o 20.30. Bilety na oba można jeszcze kupić!

Pierwotnie Neo-Nówka miała wystąpić na grodziskiej scenie (w hali przy Westfala 3a) tylko raz – w piątek 8 grudnia o godz. 20.30. Szybko okazało się jednak, że zainteresowanie publiczności było tak duże , iż organizator wspólnie z kabareciarzami zdecydowali przygotować tego dnia jeszcze jeden występ – o godz. 17.15.

Szczegóły dotyczące obu przedstawień w hali przy ul. Westfala oraz dostępności biletów znajdują się TUTAJ oraz TUTAJ

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego kabaretu. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Patronem medialnym grudniowych wydarzeń jest portal GrodziskNews.pl.

 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi