16 09 2018

Nastolatek trafił do szpitala. „Sprawdzamy, czy zażył środki odurzające”

16.09.2018, godz.: 19:27
Nastolatek trafił do szpitala. „Sprawdzamy, czy zażył środki odurzające”
fot. GrodziskNews

Około godz. 16.30 w Grodzisku policjanci oraz ratownicy medyczni zostali zaalarmowani o niepokojącym stanie nastoletniego chłopaka. Z opisu wynikało, że jest on „otępiały i może być pod wpływem środków odurzających”. Nastolatek trafił do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawę wyjaśnia policja. – Grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o nastolatku, który był w niepokojącym stanie sugerującym wpływ środków odurzających. Na pogotowie zadzwonili rodzice chłopaka. Trafił on do szpitala, jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.`

– Przejdzie szczegółowe badania. Poczekamy na ich wyniki, by ustalić czy i ewentualnie jaką substancję zażył – dodają policjanci.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi