11 09 2019

Na Grodziskich Dożynkach frekwencja dopisała [FOTO]

11.09.2019, godz.: 17:07
Na Grodziskich Dożynkach frekwencja dopisała [FOTO]
fot. Marcin Masalski

Tradycyjny konkurs na najładniejszy wieniec, wiele stoisk z produktami regionalnymi i z domowych manufaktur, dobre jedzenie i zabawa przy muzyce. Tak pokrótce opisać można to, zaoferowała impreza dożynkowa w Grodzisku. Zainteresowanie mieszkańców dopisało, co widać nawet na zdjęciach.

Zachęcamy was do obejrzenia fotogalerii z niedzielnej imprezy. Zobaczycie w niej między innymi zdjęcia wieńców dożynkowych uznanych z najefektowniejsze. W konkursie powiatowym najwyższą ocenę jury uzyskał wieniec gminy Baranów, przed Nową i Starą Pałupiną oraz Holendrami Baranowskimi.

W konkursie gminnym pierwsze miejsce zdobył wieniec Chrzanowa Dużego, a kolejne lokaty przypadły Chlebni, Maryninowi i Makówce.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata