31 03 2018

Na co do kina podczas świąt i po nich?

31.03.2018, godz.: 12:10
Na co do kina podczas świąt i po nich?
fot. Filmweb

W święta grodziszczanie również będą mogli wybrać się do kina. Centrum kultury podało repertuar na najbliższe dni. Dziś jednak kino pozostanie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (NIEDZIELA – CZWARTEK)
„Pitbull. Ostatni pies”
Po śmierci Soczka, partnera Majamiego, policjanci rozpoczynają śledztwo, a schwytanie sprawcy uważają nie tylko za obowiązek, ale i punkt honoru. Aby stawić czoła gangsterom, komendant ściąga do stolicy doświadczonych policjantów: Despero, Metyla oraz Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.
Występują: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Doda, Cezary Pazura

„Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”
Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

ŚRODA
„Jestem najlepsza. Ja, Tonya”
Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, jedna z największych pretendentek do olimpijskich medali, znana była z niełatwego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się jak daleko zdolna jest się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka w amerykańskiej drużynie Nancy Kerrigan została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, jeszcze nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Toni Harding drogę do olimpijskiego triumfu.
Występują: Margot Robbie, Sebastian Stan, Allison Janney

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi