05 01 2019

Na co do kina?

05.01.2019, godz.: 13:40
Na co do kina?
fot. Disney Enterprises Inc.

Czas na prezentację reprtuarowych propozycji grodziskiego kina w najbliższych dniach. Na ekranie zobaczymy m.in. Emily Blunt w roli Mary Poppins. W poniedziałek kino będzie nieczynne. 

PROJEKCJE CODZIENNE (NIEDZIELA–CZWARTEK, prócz poniedziałku)
„Mary Poppins powraca” (projekcje z dubbingiem lub napisami)
Nowa ekranizacja słynnej disneyowskiej produkcji w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zobaczymy między innymi Emily Blunt, która wciela się w rolę tytułową, a także Meryl Streep. Za kamerą stanął zaś Rob Marshall, który miał za zadanie pokazać historię powrotu niani gdy w rodzinie Banksów znowu pojawiają się kłopoty. Jak mu się to udało? Przekonajcie się podczas seansu.

„Teraz albo nigdy”
Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi.
Występują: Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Leah Remini

„Pech to nie grzech”
Odnosząca sukcesy bizneswoman Natalia nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr oraz jego piękna narzeczona – Weronika zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę.
Występują: Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot

CZWARTEK
„Oni”
Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Za reżyserię odpowiada znany i ceniony Paolo Sorentino, a sam film reklamowany jest jako „«Wilk z Wall Street» wyreżyserowany przez Felliniego”.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi