11 08 2018

Na co do kina?

11.08.2018, godz.: 10:27
Na co do kina?
Fot. Filmweb.pl

W nadchodzących dniach w grodziskim kinie wciąż dominować będzie „Ant-man i Osa” oraz wakacyjne filmy dla dzieci. W repertuarze będzie łącznie sześć tytułów.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Ant-Man i Osa”
Scott podczas prób zrównoważenia życia rodzinnego z obowiązkami Ant-mana, otrzymuje pilne zadanie od doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne. Musi połączyć siły z Osą, by odkryć sekrety z ich przeszłości.
Występują: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Pena

„Patryk”
Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, który zamienia każdy jej dzień w chaos. Okazuje się jednak, że ten mały psotnik, ma w sobie bardzo dużo ciepła i miłości i nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.
Występują: Baettie Edmondson, Ed Skrein, Tom Benett

WAKACYJNE PORANKI DLA DZIECI – 5 ZŁ
„Superagentka” (poniedziałek)
10-letnia Agatehe-Christine chce zostać detektywem i gdy przeprowadza się do nowego miasta natychmiast zakłada biuro detektywistyczne. Pierwsza „poważna” sprawa przychodzi dość szybko – ma złapać złodzieja z osiedlowego sklepu. Dziewczynka ma siedem dni na schwytanie rabusia, a niemal od razu ma podejrzanego. Czy jednak pozory nie zmylą Agathe?

„Kacperiada” (wtorek)
To współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, komedia familijna. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i   próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

„Nowe przygody dzieci z Bullerbyn” (środa)
Drugi film na podstawie książki Astrida Lindgrena „Dzieci z Bullerbyn”. Po wakacjach Lisa, Britta, Anna, Olle, Lasse i Bosse wracają do szkoły. Wielkimi krokami zbliża się zima i święta, które w Bullerbyn zawsze są wyjątkowe. Jak będzie wyglądało oczekiwanie na zimę i jakie przygody spotkają małych bahaterów?
Występują: Linda Bergstrom, Crispin Dickson Wendenius, Ellen Demérus, Anna Sahlin

„Chłopiec i świat” (czwartek)
Cuca ma swój bezpieczny świat, czyli rodzinny dom na wsi, mama, tata, zabawa na łące i bieganie za motylami. Ale pewnego dnia ten bezpieczny i oswojony świat się zmienia. Cuca wyrusza w podróż, która zaprowadzi go w nieznane. Cuca tęskni za tatą, który opuścił swoją wioskę, by znaleźć pracę. Chłopiec rusza jego śladem i odkrywa, jak wielki i dziwny jest świat zdominowany przez maszyny, obcych ludzi, dziwne istoty oraz dyszące parą i spalinami wielkie miasta.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi