05 05 2018

Na co do kina?

05.05.2018, godz.: 09:57
Na co do kina?
Fot. Marvel

W grodziskim kinie znów królować będą Avengersi. Jednak oprócz filmu z uniwersum Marvela, będzie można zobaczyć nową norweski film familijny oraz polski thriller.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Avengers: Wojna bez granic”
Potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności, aby narzucić swoją wolę wszystkim we wszechświecie. Grupa superbohaterów znów musi stanąć ramię w ramię przeciwko potężnemu wrogowi. Będzie to wielkie starcie obejmujące cały świat bohaterów Marvela.
Występują: Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson

„Kacper i Emma w teatrze” (sobota – wtorek)
Kacper i Emma idą do teatru z innymi dziećmi z przedszkola. Przedstawienie tak bardzo im się podoba, że postanawiają zostać aktorami. Przedszkole do którego uczęszczają przyłącza się do akcji wsparcia sierocińca w Indiach. Kacper i Emma wpadają na pomysł aby wystawić sztukę teatralną a zebrane pieniądze przeznaczyć na pomoc sierocińcowi. Zaczyna się kolejna przygoda pełna niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych trudności. Ale dzielne przedszkolaki zawsze dają radę!

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Wieża. Jasny dzień”
Na parę dni przed uroczystością Komunii Świętej – małżeństwo Mulę  i Michała z kilkuletnim dzieckiem Niną odwiedza niecodzienny gość: niewidziana przez rodzinę od lat młodsza siostra Muli – Kaja (Małgorzata Szczerbowska), która jest biologiczną matką dziewczynki. Czy Kaja będzie starała się odzyskać dziecko?
Występują; Anna Krotoska, Małgorzata Szczerbowska, Anna Zubrzycki

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi