07 04 2018

Na co do kina?

07.04.2018, godz.: 08:45
Na co do kina?
Fot. Warner Bros Entertainment Inc.

Grodziskie kino ma w swoim repertuarze kilka ciekawych propozycji: najnowszy film Stevena Spielberga, dwie polskie produkcje oraz drugą część animacji „Gnomeo i Julia”. W poniedziałek kino będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Twarz”
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.
Występują: Marek Kościukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Małgorzata Gorgol

„Player One” (sobota, wtorek – czwartek)
Jest rok 2045. Świat staje na skraju upadku. Wade Watts, podobnie jak większość ludzi większość dnia spędza w wirtualnej rzeczywistości – OASIS. Ta daje niemal nieograniczone możliwości, można być w niej kim się chce i przeżywać niesamowite przygody. Twórca OASIS organizuje konkurs, którego stawką jest olbrzymia fortuna i kontrola nad całym wirtualnym uniwersum. Wade podejmuje się tego zadania, ale czeka wiele niespodzianek i niebezpieczeństw, bowiem wraz z przyjaciółmi będzie miał także ważną misję – ocalić OASIS.
Występują: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe

„Pitbull. Ostatni pies” (wtorek – czwartek)
Po śmierci Soczka, partnera Majamiego, policjanci rozpoczynają śledztwo, a schwytanie sprawcy uważają nie tylko za obowiązek, ale i punkt honoru. Aby stawić czoła gangsterom, komendant ściąga do stolicy doświadczonych policjantów: Despero, Metyla oraz Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.
Występują: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Doda, Cezary Pazura

„Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali” (środa)
Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi