24 03 2018

Na co do kina?

24.03.2018, godz.: 08:22
Na co do kina?
Fot. Ent One Investments/Krzysztof Wiktor

Miłośnicy polskiego kina mogą w tym tygodniu wybierać pomiędzy dwoma propozycjami grodziskiego kina: jest najnowszy „Pitbull”, a także komedia romantyczna z Agnieszką Więdłochą. Ponadto są jeszcze trzy inne ciekawe propozycje, a wśród nich „Czas mroku” z rewelacyjną rolą Gary’ego Oldmana w roli Winstona Churchilla.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Kobieta sukcesu”
Życie Mańki mocno się komplikuje: firma, której jest szefową pada ofiarą nieuczciwą konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod swoimi drzwiami zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, która jest kompletnym przeciwieństwem głównej bohaterki. Mańka jest jednak przebojową kobietą sukcesu i nie zamierza się poddawać.
Występują: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa-Narkiewicz

„Pitbull. Ostatni pies”
Po śmierci Soczka, partnera Majamiego, policjanci rozpoczynają śledztwo, a schwytanie sprawcy uważają nie tylko za obowiązek, ale i punkt honoru. Aby stawić czoła gangsterom, komendant ściąga do stolicy doświadczonych policjantów: Despero, Metyla oraz Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa.
Występują: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Doda, Cezary Pazura

„Tedi i mapa skarbów” (sobota, niedziela, czwartek)
Archeolog Sara Lavroff odnalazła papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Tedi Jones udaje się do Los Angeles na spotkanie z nią. Radosne spotkanie Sary i Tediego bardzo szybko zmienia się w niebezpieczną przygodę. Sara zostaje porwana przez bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć niekończące się bogactwo. Tedi rusza na ratunek.

KINO DLA SENIORA (ŚRODA)
„Maudie”
W ramach „Kina dla seniora” odbędzie się pokaz filmu, w którym główne role grają Ethan Hawke i Sally Hawkins. To opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą – Maud Lewis – uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.
Występują: Sally Hawkins, Ethan Hawke, Kari Matchett


II wojna światowa. Przyszłość Europy Wschodniej jest w rękach nowo wybranego premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla. Ten musi podjąć niezwykle ważną decyzję: negocjować z Hitlerem i ocalić swój kraj przed skutkami wojny, wezwać lud do walki, narażając na niespotykane dotąd niebezpieczeństwo.
Występują: Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Ben Mendelsohn

Dodaj Komentarz

  • Mistrz

    soczka a nie skoczka 😀

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi