06 01 2018

Na co do kina?

06.01.2018, godz.: 10:30
Na co do kina?
fot. Mikołaj Tym/Anna Gostkowska/Filmweb

Najnowszy repertuar grodziskiego kina tym razem bez gwiezdnych wojen za to trzema innymi propozycjami. Wśród nich są dwie premiery ogólnopolskie. Dla porządku dodajmy, że w poniedziałek kino będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA–CZWARTEK, prócz poniedziałku)
„Paddington 2”
Miś Paddington omyłkowo zostaje osadzony w areszcie wśród przestępców. Naiwny miś zrobi wszystko, aby sprawdzić ich na dobrą drogę, a że moc przekonywania ma wielką, może to się udać.

„Gotowi na wszystko. Exterminator”
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator.
Występują: Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Rogucki, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało

„Zimowe przygody Jill i Joy”
Jill i Joy mają już po 9 lat. Obie mieszkają w magicznym domu, specjalnie zaprojektowanym tylko dla dwóch lokatorek. Pewnego grudniowego wieczora u progu ich domku zatrzymuje się malutki samochód wielkości pudełka po butach, z którego wysiada rodzina Maluśkich. W wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła ona dach nad głową i szuka zastępczego domu. Zachęceni przez Jill i Joy Maluścy wprowadzają się do ich domku. Wkrótce odczują jednak, że nie wszyscy „duzi” ludzie mają wobec nich czyste intencje.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi