25 11 2018

„My pierwsza brygada” w CK już dziś

25.11.2018, godz.: 08:05
„My pierwsza brygada” w CK już dziś
fot. GrodziskNews

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza na listopadowy „Muzyczny Południk”. Tym razem będzie można posłuchać pieśni patriotycznych z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Listopadowy „Muzyczny Południk” będzie zatytułowany „My pierwsza brygada”. – W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości przyjrzymy się bliżej muzyce, która zagrzewała do walki mężne serca. Czy utwory patriotyczne zawsze są poważne i podniosłe? Posłuchajmy pieśni i melodii żołnierskich, wczujemy się w patriotyczne nuty, aby mogły ukazać nam swoją różnorodność – zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie zaplanowano na 25 listopada. Początek o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata