10 05 2019

„Murale Polskiej Niepodległości” w Milanówku

10.05.2019, godz.: 17:41
„Murale Polskiej Niepodległości” w Milanówku

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza 12 maja na wernisaż ogólnopolskiej wystawy „Murale Polskiej Niepodległości”. Na czas wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji.

Listopad 2018 r. był wyjątkowy, świętowaliśmy bowiem 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji organizowano, a nawet wciąż są organizowane liczne wydarzenia kulturalne czy sportowe. Na 100-lecie Niepodległej przygotowano również 10 pamiątkowych murali w ramach projektu „Murale Polskiej Niepodległości”. Jak wyglądają oraz jak powstawały? Będzie można to zobaczyć już w niedzielę.

12 maja w Milanowskim Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 odbędzie się wernisaż ogólnopolskiej wystawy „Murale Polskiej Niepodległości”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.30 spacerem tematycznym po Milanówku śladami Jana Szczepkowskiego. Na godz. 15.00 zaplanowano oficjalne rozpoczęcie wernisażu, a o 16.00 odbędzie się koncert Maćka Kierzkowskiego oraz wystartują warsztaty taneczne, malowania na folii, malowania odlewów gipsowych oraz kulinarne. Całość zakończy się około godz. 18.00.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi