27 05 2019

MotoGrodzisko pokazało moc [FOTO]

27.05.2019, godz.: 10:55
MotoGrodzisko pokazało moc [FOTO]
fot. Marcin Masalski

Kolejna odsłona MotoGrodziska przeszła w ten weekend do historii. Ale cóż to była za impreza! Nie zabrakło mnóstwa pięknych, dostojnie ryczących maszyn, klimatycznej muzyki i świetnej rodzinno-piknikowej atmosfery.

Główne wydarzenia w Natolinie odbyły się w sobotę. Nie zabrakło stałych punktów imprezy: wielkiej parady motocyklowej, wystawy, pięknych zabytkowych i dostojnych maszyn. Były również widowiskowe pokazy freestyle motocrossu między innymi z udziałem milanowianina, mistrza świata Rafała Białego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też monster trucki i zabawy w żyroskopie.

Muzycznie impreza również trzymała poziom. Na cenie zobaczyliśmy zespoły 4 Szmery, Hook, The Beat of the Route. Zresztą przeżyjmy to jeszcze raz za sprawą świetnych ujęć Marcina Masalskiego. Zdjęcia powiększają się po kliknięciu.

fot. Marcin Masalski

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi