16 06 2018

Modrzewiowa i Kościelna do przebudowy

16.06.2018, godz.: 18:45
Modrzewiowa i Kościelna do przebudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Podkowiańscy urzędnicy planują przebudowę ulic Kościelnej i Modrzewiowej w mieście ogrodzie. Inwestycja ma być podzielona na pięć etapów.

Pierwszym etapem tej inwestycji ma być przebudowa ul. Modrzewiowej na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Kościelnej łącznie z budową wyniesionego skrzyżowania. Drugim etapem na być przebudowa Modrzewiowej na fragmencie od ulicy Topolowej do Wschodniej, a trzecim od Kościelnej do Topolowej. Czwartym etapem ma być przebudowa ul. Kościelnej na odcinku od Modrzewiowej do Akacjowej, a piątym od Modrzewiowej do Lipowej.

Wszystkie te etapy mają podobny zakres robót, który obejmuje m.in. roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa oraz nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie progów zwalniających, chodników, zjazdów do posesji i miejsc postojowych z kostki betonowej. Inwestycja obejmuje również wykonanie odwodnienia.

Pierwszy i czwarty etap mają być ukończone do 28 sierpnia, drugi i piąty do 31 października, a trzeci do 30 maja 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi