18 08 2019

„Modernizacja roku 2018”. Internauci zrobili swoje, wkrótce rozstrzygnięcie plebiscytu

18.08.2019, godz.: 18:32
„Modernizacja roku 2018”. Internauci zrobili swoje, wkrótce rozstrzygnięcie plebiscytu
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Kilka dni temu zakończyło się głosowanie internautów na „Modernizację roku 2018”. Obie grodziskie inwestycję znalazły się w czołówce plebiscytu, a i pozostałe z regionu zebrały wiele głosów. O ostatecznych wynikach konkursu zdecyduje jego kapituła.

Głosowanie w internecie było bowiem jednym z elementów składających się na ostateczne notowania danej modernizacji w konkursie. Drugim czynnikiem, decydującym o rozdaniu laurów, będą decyzje wspomnianej kapituły ekspertów. Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz przyznanie wyróżnień nastąpi podczas uroczystej gali w Warszawie 5 września.

Tymczasem podsumujmy wyniki głosowania w internecie. Najwyżej w zestawieniu ogólnopolskim znalazły się grodziskie inwestycje: budowa Mediateki zajęła szóste miejsce, a tuż za nią uplasowała się rewitalizacja Stawów Walczewskiego. Jednocześnie oba przedsięwzięcia zajęły odpowiednio drugą i trzecią pozycję w zestawieniu wojewódzkim.

Pierwszą dziesiątkę na Mazowszu zamknęły rozbudowa i przebudowa ul. Wojska Polskiego wraz z budową ronda Międzyborowie. „Oczko” niżej zaś znalazła się natomiast termomodernizacja budynku Urzędu Miasta Podkowa Leśna.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata