20 02 2018

Modernizacja pięciu ulic za ponad 2,3 mln zł

20.02.2018, godz.: 07:45
Modernizacja pięciu ulic za ponad 2,3 mln zł
Fot. GrodziskNews.pl

Milanowscy urzędnicy rozstrzygnęli przetarg na przebudowę i budowę łącznie pięciu ulic na terenie miasta ogrodu. Inwestycja pochłonie ponad 2,3 mln zł.

Przetarg obejmuje przebudowę ulic Przyszłości, Żytniej i Pięknej polegającej na budowie odwodnienia oraz remoncie nawierzchni oraz budowę ulic Bartosza i Leśny Ślad (na północ od ulicy Gospodarskiej) polegającą na wykonaniu nawierzchni wraz z rozwiązaniem odprowadzania wód opadowych. Wszystkie mają mieć nawierzchnię z kostki betonowej. Ponadto na wszystkich wymienionych ulicach zaplanowano przebudowę zjazdów do posesji oraz kolidujących urządzeń infrastruktury technicznej.

Magistrat wybrał już wykonawców dla poszczególnych ulic. Przebudową ulic Przyszłości i Żytniej zajmie się stołeczny MKL-BUD za odpowiednio 855 tys. zł i 718 tys. zł. Kolejne dwie ulice czyli Bartosza i Leśny Ślad zmodernizuje M.T.J. M. T. Bogaccy z Lesznowoli za odpowiednio 404 tys. zł i 175 tys. zł. Przebudowa ulicy Pięknej przypadła również firmie MKL-BUD za kwotę 219 tys. zł. Łączna kwota modernizacji tych pięciu ulic to 2,37 mln zł.

Zgodnie z zamówieniem ulice Przyszłości, Żytnia, Piękna i Bartosza mają być gotowe do 29 czerwca tego roku. Wcześniej, bo 27 kwietnia powinna być gotowa ul. Leśny Ślad.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi