06 06 2018

Moc wrażeń podczas Strażackiego Dnia Dziecka

06.06.2018, godz.: 19:52
Moc wrażeń podczas Strażackiego Dnia Dziecka
Fot. OSP Milanówek

Strażacy z jednostki OSP w Milanówku szykują dla najmłodszych mieszkańców sobotę pod znakiem wielu atrakcji i niespodzianek. 9 czerwca zorganizują bowiem imprezę z okazji Dnia Dziecka. Co konkretnie jest w planie? Sprawdźmy.

Będzie specjalny strażacki tor przeszkód, na którym strażacy doskonalą umiejętności wykorzystywane później podczas akcji. Odpowiednio zmodyfikowaną wersję toru będą mogły pokonać także dzieci. Kolejną atrakcją będzie kolejka tyrolska i zabawy wysokościowe, m.in. most linowy i ustawianie skrzynek.

Ważnym punktem programu będzie także przystępnie podany kurs pierwszej pomocy dla dzieci. Prócz aktywności na świeżym powietrzu będzie także możliwość zajrzenia do strażackiej „kuchni”, czyli poznania codziennej pracy strażaków. Posłuży temu m.in. prezentacja sprzętu, w tym wiatrakowca, który wzniesie się pod niebo. Będzie również wystawa strażackich pamiątek. Nie zabraknie stoisk poszczególnych służb: strażaków, policjantów, pogotowia ratunkowego.

Będzie też stały zestaw atrakcji podczas tego rodzaju imprez, czyli malowanie buziek, wata cukrowa, konkursy z nagrodami i poczęstunek pyszną grochówką z kotła.

Impreza odbędzie się na terenie OSP w Milanówku 9 czerwca w godzinach od 10.00 do 16.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi