16 12 2017

Co grają w kinie?

16.12.2017, godz.: 08:49
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb.pl

Przez najbliższe dni w grodziskim kinie królować będzie najnowsza odsłona „Gwiezdnych Wojen”. Z wyjątkiem poniedziałku kiedy kino będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”
Rey, Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi i odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy.
Występują: Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Oscar Isaac

KINO DLA SENIORA (ŚRODA)
„Bodo”
Jest rok 1916. Młody Bodzio ucieka z domu, bo wbrew woli rodziny marzy o karierze scenicznej. Jeszcze nie wiem, że to mu się uda i stanie się wielką gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo podpisuje kontrakt z wytwórnią z Hollywood, gdzie chce wyjechać wraz z ukochaną. Marzenia o wyjeździe burzy wybuch wojny.
Występują: Tomasz Schuchardt, Antoni Królikowski, Agnieszka Wosińska

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi