03 02 2018

Moc premier w repertuarze grodziskiego kina

03.02.2018, godz.: 08:06
Moc premier w repertuarze grodziskiego kina

Przedstawiamy wam nowy kinowy rozkład jazdy w Grodzisku. A będzie w czym wybierać. Pamiętajcie jednak, że w poniedziałek kino pozostanie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA-CZWARTEK, prócz poniedziałku)
„Gnomy rozrabiają”
Chloe przeprowadza się wraz z matką do nowego miasta. Budynek, którym zamieszkały wydaje się skrywać wiele tajemnic, a jedną z nich jest dziwna kolekcja krasnali ogrodowych, które pewnego dnia ożywają. Jak się później okazuje skrzaty te są strażnikami broniącymi ten świat przed istotami z innych wymiarów.

„Plan B”
Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
Występują: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka

„Narzeczony na niby”
Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.
Występują: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz

NIEDZIELA
„The Florida Project”
Sześciolatka Moonee całe dnie spędza poza domem z przyjaciółmi. Mała rozrabiaka, razem ze swoją zbuntowaną mamą, Halley, układają sobie życie w niezwykłym miejscu, w którym przyszło im mieszkać – liliowym kiczowatym motelu Magic Castle. Mimo iż sytuacja jest dość trudna to Moonee zdaje się być najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.
Występują: Willem Dafoe, Brooklynn Prince, Valeria Cotto, Bria Vinaite

ŚRODA – KOBIECY WIECZÓR FILMOWY
„Wojna płci”
Legendarny mecz tenisowy z 1973 r. pomiędzy liderką światowych rankingów Billie Jean King (Emma Stone) i bezczelnie pewnym siebie byłym mistrzem Bobbym Riggsem (Steve Carell), zwany „Wojną płci”, stał się najbardziej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii telewizji. Podczas gdy media kreowały King i Riggsa na zaciętych przeciwników, poza kortem każde z nich stawiało czoło skomplikowanym przeciwnościom losu. King miała u swego boku kochającego męża, który zachęcał ją do walki o równe prawa dla obu płci, zmagała się jednak z prawdą o własnej seksualności. Riggs ryzykował wszystko, stawiając na jedną kartę całą swą reputację, by pokazać światu, że stać go na tryumfalny powrót. Wspólnie dali popis, którego skutki wykroczyły daleko poza arenę zmagań sportowych, a konsekwencje trwają po dziś dzień.

CZWARTEK – GRODZISKI KLUB FILMOWY
„Niemiłość”
Najnowszy film znakomitego Andrieja Zwiagincewa, nominowany do tegorocznego Oscara. Borys (Aleksiej Rozin) i Żenia (Marjana Spivak), mieszkańcy wielkiego miasta we współczesnej Rosji, mają się rozstać. Nie mogą znaleźć wspólnego języka, a ich kontakty ograniczają się do wybuchowych kłótni, w których wyliczają wzajemne urazy. Oboje żyją na niezłym poziomie. Mają nowych partnerów, z którymi chcą jak najszybciej związać się na stałe. Przeszkodą w ułożeniu życia od nowa może okazać się ich 12-letni, niechciany syn Alosza. Rodzice nie mają z nim kontaktu. Borys i Żenia swój plan chcą zrealizować, nawet jeśli będzie to oznaczało porzucenie dziecka.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi