02 12 2018

Moc atrakcji z Orange w świetlicy w Kozerkach

02.12.2018, godz.: 15:50
Moc atrakcji z Orange w świetlicy w Kozerkach
fot. Facebook/Gminna Świetlica w Kozerkach

Od roku w świetlicy w Kozerkach działa nowoczesna multimedialna pracownia Orange i przygotowła dla mieszkańców specjalną ofertę aktywności w ramach Tygodnia Pracowni Orange. Ten już trwa, tak więc zachęcamy do odwiedzenia obiektu przy ul. Marsa 37.

Jest to okazja, by lokalni liderzy zaprezentowali swoje dokonania i zachęcili nowych gości do odwiedzenia pracowni.  – Podczas obchodów Tygodnia Pracowni Orange planujemy całą masę atrakcji! Najmłodszych zapraszamy do wspólnej gry w Scottie Go i nauki obróbki zdjęć online. Dla starszych przygotowaliśmy też kurs projektowania kartek świątecznych w darmowym programie Canva. Przeprowadzimy również wykład o bezpiecznym korzystaniu z internetu – mówi Dominika Staniaszek, Liderka Pracowni Orange w Kozerkach.

– Wierzymy w siłę lokalnych społeczności. Już wiele razy widziałam, że liderzy i goście Pracowni Orange przy wsparciu Fundacji Orange pokazują wspaniałą energię, prowadząc ważne i potrzebne działania. Pracownie to nie tylko nowe technologie, ale przede wszystkim ludzie i miejsca łączące pokolenia – mówi Ewa Krupa, prezes Fundacji Orange.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi