10 10 2017

Moc atrakcji i smakowitości podczas Dnia Sąsiada [FOTO]

10.10.2017, godz.: 12:03
Moc atrakcji i smakowitości podczas Dnia Sąsiada [FOTO]
fot. Facebook/Biblioteka Publiczna Grodzisk Maz.

Szósty osiedlowy Dzień Sąsiada cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców, na których czekała szeroka paleta atrakcji. Grodziszczanie chętnie z nich korzystali, co widać choćby na zdjęciach z imprezy. Zachęcamy do ich obejrzenia.

Na wydarzeniu odbywającym się częściowo w Pawilonie Kultury, częściowo zaś w hali sportowej przy ul. Westfala 3A gościli Marzena Rogalska Tomasz Jakubiak. Grodziszczanie wzięli także udział w turnieju Kocham Grodzisk Mazowiecki.

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, które mogły uczestniczyć w zajęciach ruchowych, warsztatach plastycznych, grach wirtualnych Minecraft, laboratoriach Mali Einsteini i wielu innych. W czasie spotkania z Marzeną Rogalską najmłodsi mogli obejrzeć teatrzyk.

– Dużą popularnością cieszyła się zabawa sąsiedzka „Kocham Grodzisk Mazowiecki”, którą poprowadziła Marzena Rogalska. W turnieju wzięły udział dwie drużyny, stworzone przez przedstawicieli środowisk samorządowców i biznesu. W czasie trwania tego spotkania można było wygrać atrakcyjne nagrody. Zaś spośród wszystkich uczestników Dnia Sąsiada rozlosowano rower ufundowany przez Fundację z Sercem. Otrzymała go Weronika Dmitrzak, której serdecznie gratulujemy – mówią irganizatrzy z grodziskiej biblioteki publicznej.

A wyglądało to tak…

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi