18 12 2018

Młodzi tenisiści walczyli o puchar

18.12.2018, godz.: 15:32
Młodzi tenisiści walczyli o puchar
Fot. Mat. organizatora

Kilkudziesięciu młodych tenisistów i tenisistek wystartowało w turnieju OTK w Kozerkach. Turniej dziewcząt zdominowała Laura Koralnik, która wygrała zawody zarówno singlowe, jak i deblowe (w parze z Martyną Zarembą).

W turnieju OTK U-16 w Akademii Tenisa Tenis Kozerki młodzi adepci tenisa rywalizowali zarówno w singlu, jak i w deblu. Dziś odbyły się finały zawodów. Oba turnieje dziewczyn zdecydowanie wygrała Laura Koralnik. W singlu pokonała Karolinę Mazurek 6-0 6-2, natomiast w deblu po bardzo zaciętym pojedynku wspólnie z Martyną Zarembą (którą w singlu pokonała w ćwierćfinale) zwyciężyła parę Karolina Mazurek/Jagoda Wróblewska (4-6 i 6-4 [12-10]).

Jeżeli chodzi o zawody chłopców to finał walkowerem wygrał Patryk Stokowski, ale w drodze do niego pewnie pokonywał swoich rywali. Z kolei deblowe zawody wygrała para Michał Osomański/Błażej Sopoliński. Drudzy finaliści (Radosław Gajewski/Dawid Kaszubowski) wycofali się.

Pełne zestawienie wyników turnieju w Kozerkach jest dostępne tutaj.

Fot. Mat. organizatora

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi