10 05 2018

Milanowska strefa kibica pod znakiem zapytania? „Na razie tylko jeden mecz”

10.05.2018, godz.: 15:00
Milanowska strefa kibica pod znakiem zapytania? „Na razie tylko jeden mecz”
fot. Pixabay

O ile mieszkańcy Grodziska mogą już planować czas wspólnego oglądania wszystkich spotkań piłkarskich mistrzostw świata w miasteczku kibica, o tyle w Milanówku – przynajmniej na dziś – taka inicjatywa stoi pod znakiem zapytania. Magistrat potwierdził jedynie, ze na pewno zostanie pokazany mecz Polski z Kolumbią. Co z resztą – nie wiadomo…

W kontekście informacji, że Grodzisk z organizuje strefę kibica, w której pokaże wszystkie mecze rosyjskiego turnieju. Postanowiliśmy sprawdzić, czy i Milanówek porozumiał się w tej sprawie z licencjodawcą. Wszakże podczas ostatnich mistrz Europy, miasto-ogród stworzyło mieszkańcom możliwość oglądania meczów w plenerze, a w ubiegłotygodniowej rozmowie z nami burmistrz Wiesława Kwiatkowska mówiła, iż Milanówek czyni starania, aby podobnie było podczas mundialu.

Podkreślała, że w tym tygodniu powinniśmy poznać konkretniejsze ustalenia negocjacyjne. Nie dowiedzieliśmy się jednak niczego nowego… – Możemy potwierdzić, że na pewno zostanie pokazany mecz podczas imprezy na powitanie lata 24 czerwca. Natomiast reszta jest w fazie ustaleń, więc nie możemy tego jesze potwierdzić – mówią pracownicy Milanowskiego Centrum Kultury.

Będziemy się więc przyglądać rozwojowi wypadków. Mieszkańcy liczą zapewne na szczęśliwe zakończenie.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi