10 06 2018

Milanówek z pompą przywita lato

10.06.2018, godz.: 15:18
Milanówek z pompą przywita lato
Fot. Mat. prasowe

Zlot foodtrucków, kino na leżaku, mistrzostwa Polski w dirt jumpingu, czy koncert Natalii Nykiel – to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowało Milanowskie Centrum Kultury na powitanie lata.

Impreza zaplanowana na 24 czerwca na terenie stadionu miejskiego przy ul. Turczynek rozpocznie się o godz. 10.00 XIII Mistrzostwami Polski MTBMX w Dirt Jumpingu oraz zlotem foodtrucków. Mistrzostwa w ekstremalnych skokach na rowerach są już stałym punktem „Powitania lata” w Milanówku. W ich trakcie odbędą się pokazy skoków motocrossowych podczas których wystąpi Rafał Biały m.in. medalista mistrzostw Polski we freestyle motocross.

O godz. 13.00 zostanie rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy „Rodzicami Milanu”. Ponadto również od 13.00 ruszy „Strefa dziecka”, czyli warsztaty, animacje i zabawy w bajkowym klimacie, (dmuchańce, wesołe miasteczko); „Strefa relaxu”, czyli miejsce gdzie będzie można odpocząć na leżakach, kocach i poduchach oraz „Strefa sportowa”, gdzie chętni wezmą udział w zabawach podwórkowych, czy nowoczesnych dyscyplinach sportowych.

Od godz. 14.00 rozpoczną się animacje i zabawy z Kogutem Rubinem. Będą występy, wspólne śpiewanie, konkursy z nagrodami, a o godz. 18.00 wystąpi gwiazda wieczoru – piosenkarka Natalia Nykiel, która wykona m.in. takie utwory jak „Spokój” i „Total błękit”. Przy scenie pojawi się strefa koloru, gdzie chętni będą mogli się posypywać kolorowym pudrem.

Zwieńczeniem imprezy będzie o godz. 20.00 kino na leżaku (informacje na temat filmu wkrótce).

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

  • adamos

    A w grodzisku bedzie burmistrz z telebimu 8h msza polowa 3 stoiska z balonami a na wieczor gwiazda estrady pokoroju siostr godlewskich. I tyle w temacie

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi