28 02 2019

Milanówek z dofinansowaniem na organizację żłobka

28.02.2019, godz.: 07:35
Milanówek z dofinansowaniem na organizację żłobka
fot. milanowek.pl

W przededniu startu naboru do milanowskich przedszkoli publicznych miasto ogród zdobyło dotację, dzięki której zorganizuje żłobek. Na potrzeby placówki zaadaptowany zostanie budynek przy ul. Warszawskiej 18a.

Kwota dofinansowania to ponad 1,5 miliona złotych. – W ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019 Gmina pozyskała ponad 1,5 mln złotych dofinansowania na jego utworzenie – poinformował milanowski magistrat.

– Dzięki dotacji nie tylko dostosujemy budynek na Warszawskiej 18a do potrzeb placówki, ale także go wyposażymy. Powstanie również odpowiednio zabezpieczony plac zabaw. Docelowo opieką będzie mogło zostać objętych 52 dzieci. Wartość całej inwestycji wyniesie ok. 2 mln złotych – dodał.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi