09 03 2018

Milanówek wciąż walczy z nielegalnymi reklamami

09.03.2018, godz.: 17:18
Milanówek wciąż walczy z nielegalnymi reklamami
Fot. strazmiejska.milanowek.pl

Milanowska straż miejska wzięła się za likwidację nielegalnych reklam umieszczanych na słupach i urządzeniach elektroenergetycznych. Została uprawniona do takich działań przez energetyków z PGE Dystrybucja.

Strażnicy zwrócili się do PGE Dystrybucja z prośbą o informację w sprawie pozwoleń na umieszczanie reklam na słupach. Energetycy w odpowiedzi odpisali, że „zainstalowane na słupach i urządzeniach elektroenergetycznych tablice i banery reklamowe zostały zawieszone bez zgody PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa”.

Energetycy zapewnili również, że służby energetyczne w miarę możliwości usuwają reklamy, ale ze względu na dużą skalę problemu niemożliwe jest osiągnięcie zadowalającego efektu. Dlatego też poprosili strażników o pomoc i dali odpowiednie upoważnienie do samodzielnego usuwania nielegalnych reklam. „Mając na uwadze powyższe PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa zwraca się z prośbą o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby rozwieszające na słupach i innych urządzeniach elektroenergetycznych stanowiących własność PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa wszelkich rodzajów reklam. Wyrażamy także zgodę, aby w sytuacji stwierdzenia przypadków zawieszania reklam Straż Miejska podejmowała kroki zmierzające do ich usunięcia bez konieczności dodatkowych uzgodnień z RE Pruszków (Rejon Energetyczny Pruszków – przyp. red.)”.

Pełna treść pisma jest dostępna tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi