28 05 2019

Milanówek kręci kilometry po raz pierwszy, Grodzisk już w czołówce

28.05.2019, godz.: 20:51
Milanówek kręci kilometry po raz pierwszy, Grodzisk już w czołówce
Fot. kreckilometry.pl

Coroczna akcja „Kręć kilometry” nomen omen powoli się rozkręca, a w tym sezonie oprócz Grodziska w wyścigu po nowoczesne czujniki pomiaru jakości powietrza po raz pierwszy uczestniczy Milanówek.

Można powiedzieć, iż grodziszczanie oraz osoby „kręcące” na konto Grodziska są już zaprawieni w boju. W efekcie gmina znajduje się w czołówce klasyfikacji generalnej – z blisko pięcioma tysiącami kilometrów na liczniku zajmuje dziewiąte miejsce, a może być jeszcze lepiej. W każdym razie szansa, aby znaleźć się w pierwszej pięćdziesiątce miast, które wygrają czujniki   Mi Air Purifier Pro 3 są bardzo duże.

Milanówek dopiero co dołączył do akcji i zaczyna powoli gromadzić kilometry. Pamiętajcie: liczy się każdy przejechany, przebiegnięty lub przemaszerowany metr. A im większa nasza aktywność tym większa szansa na zdobycie również atrakcyjnych nagród indywidualnych. Nagrodami w konkursie są karty podarunkowe Allegro o wartości 100, 200, 500 lub 1000 zł (z VAT); kamery GoPro 7 Black; a także smartwatche GARMIN Vivoactive.

Kampania pokazuje, że każdy z nas może mieć wpływ na poprawę jakości powietrza w Polsce. Wystarczy, że wsiądzie na rower ze swoją ulubioną aplikacją mobilną i będzie kręcić jak najwięcej kilometrów. Wszyscy użytkownicy na bieżąco mogą śledzić, jak ich aktywności wpływają na środowisko naturalne czy własne zdrowie. A przy okazji zdobyć szansę na nagrody indywidualne. Motywacją do rowerowej rywalizacji będzie również ranking miast, który wyłoni najbardziej rowerowe miasto w Polsce oraz te miejscowości, które otrzymają nagrodę specjalną w postaci czujników jakości powietrza – podkreślają ludzie z fundacji Allegro – All for Planet, organizującej akcję.

Czasu na kręcenie kilometrów jeszcze naprawdę dużo, bowiem do końca września.

Więcej informacji tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi