20 11 2018

Mikołajkowy turniej piłkarski i inne atrakcje

20.11.2018, godz.: 10:54
Mikołajkowy turniej piłkarski i inne atrakcje

W kalendarzu imprez mikołajkowych w regionie można zaznaczyć kolejną. 9 grudnia strażacy z OSP Żelechów wspólnie z radą rodziców z podstawówki w Ojrzanowie zorganizują wydarzenie, którego elementem przewodnim będzie piłkarski turniej mieszkańców gminy. Typowo świątecznych i piknikowych atrakcji jednak nie zabraknie.

Impreza wystartuje o godz. 10.00 w hali sportowej w Ojrzanowie. Prócz piłki nożnej inną formą aktywności sportowej będzie ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie również kiermaszu tradycyjnych potraw i wypieków świątecznych przygotowanych przez miejscowe Koło Gospodyń Żelechów. Organizatorzy pomyśleli również o kreatywnych zajęciach dla dzieci, które w kąciku rękodzielniczym przygotowywać będą ozdoby świąteczne.

Z myślą o najmłodszych przygotowano tez inne atrakcje: malowanie buziek, prezentację wozów bojowych OSP Żelechów, kącik ozdabiania pierników, czy wreszcie spotkanie z mikołajem.

Drużyny chętne do udziału w turnieju piłkarskim powinny przesłać zgłoszenia do 30 listopada pod adresem: czapamikolaja@gmail.com. Regulamin turnieju znajdziecie tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi