06 12 2018

Mikołajkowe kontrole na drogach Milanówka [FOTO]

06.12.2018, godz.: 14:41
Mikołajkowe kontrole na drogach Milanówka [FOTO]
fot. KPP Grodzisk

Policjanci z grodziskej komendy wespół ze strażnikami miejskimi i pracownikami ośrodka pomocy społecznej prowadzili dziś w centrum Milanówka specjalne mikołajkowe kontrole drogowe. Funkcjonariusze podkreślają, że taka forma podobała się kierowcom.

Trudno się dziwić skoro dla każdej sprawdzanej osoby funkcjonariusze niekoniecznie mieli mandat, lecz upominki w postaci elementów odblaskowych i słodkich mikołajów. Podczas sprawdzania trzeźwości kierowcy i pasażerowie dowiadywali się jak bezpiecznie podróżować samochodem o tej porze roku, a dla przypomnienia na później otrzymywali poradniki z kampanii „Twoje światła-Twoje bezpieczeństwo” oraz „Nie prowadzę po alkoholu”.

– Mikołajki były okazją do realizacji przez policjantów oraz strażników miejskich i przedstawicieli Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku niecodziennych działań na rzecz bezpieczeństwa na drogach. Wspólne kontrole użytkowników dróg przebiegały w świątecznej scenerii, a dla każdej sprawdzanej osoby funkcjonariusze mieli upominki – opowiada asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Taka niecodzienna forma kontroli bardzo podobała się uczestnikom, którzy zobowiązywali się do ostrożnego korzystania z dróg i przekazywania rad innym osobom – dodaje.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z dzisiejszej akcji mikołajkowej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi