12 02 2018

Mieszkanko, chcesz zmiany? Weź udział w Grodziskich Metamorfozach

12.02.2018, godz.: 07:32
Mieszkanko, chcesz zmiany? Weź udział w Grodziskich Metamorfozach
fot. Mat. organizatora

Pamiętacie poprzednią odsłonę Grodziskich Metamorfoz? Kolejną edycję organizuje gminna biblioteka publiczna. Mieszkanki chętne, by wziąć w nich udział, już mogą się zgłaszać.

Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić załącznik do Regulaminu (dokument dostępny tutaj). Trzeba w nim odpowiedzieć na dwa pytania: Dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozach? Co w Twoim życiu zmienią metamorfozy? Następnie spotykać będą się one z wizażystką, fryzjerką i stylistką.  Konsekwencją tych działań będzie spektakularna metamorfoza.

– Zapraszamy nasze czytelniczki do wzięcia udziału w Metamorfozach. Żeby się do nich zgłosić, należy wypełnić załącznik do Regulaminu. Spośród pań, które zgłoszą się do metamorfoz wybierzemy pięć uczestniczek. Następnie spotykać będziemy się z wizażystką, fryzjerką i stylistką, które doradzą, jak zmienić wizerunek – powiadają
organizatorzy akcji.

Odmienione Panie opowiedzą o sobie podczas finału Miasta Kobiet, który odbędzie się 3 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury.

Patronem medialnym akcji jest GrodziskNews,pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi