04 04 2019

Mieszkańcy wspólnie posprzątają gminę

04.04.2019, godz.: 11:49
Mieszkańcy wspólnie posprzątają gminę
fot. Józef Telus/jaktorow.pl

W Jaktorowie szykują się wiosenne porządki i to dosłownie. 6 kwietnia odbędzie się bowiem społeczna akcja wspólnego sprzątania terenów gminy mieszkańców. Mile widziani wszyscy chętni.

Akcję organizuje Stowarzyszenie Działamy Razem. – Będziemy sprzątać północna stronę Gminy Jaktorów – sołectwa: Jaktorów A, Jaktorów-Kolonia, Budy Zosine, Budy Stare i Międzyborów – mówią organizatorzy.

Zbiórki osób sprzątających odbędą się 6 kwietnia o godz. 10.00 w czterech lokalizacjach. Będą to: róg ulicy Błotnej i Ułanów, cmentarz w Budach Zosinych, plac przy stacji PKP w Międzyborowie.

– Urząd Gminy w Jaktorowie zapewnił nam rękawiczki i worki, wodę do picia oraz transport zebranych odpadów. Po akcji Stowarzyszenie Działamy Razem zaprasza na ognisko integracyjne z kiełbaską /dla wegetarian też się coś znajdzie/ i dobrą atmosferą – róg ulicy Błotnej i Ułanów w Jaktorowie – zachęcają organizatorzy akcji.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi