03 05 2019

Międzynarodowy turniej tenisowy w Kozerkach

03.05.2019, godz.: 10:47
Międzynarodowy turniej tenisowy w Kozerkach
Fot. Mat. organizatora

Na przełomie lipca i sierpnia na kortach tenisowych w Kozerkach odbędzie się zawodowy tenisowy turniej federacji ITF, w którym udział weźmie wiele znakomitych zawodniczek. Podczas imprezy będzie wiele atrakcji.

Międzynarodowy Zawodowy Turniej Tenisowy Kozerki Open 2019 zostanie rozegrany w ramach cyklu turniejów federacji ITF. – Pula nagród wynosi 25 tys. USD, co plasuje tę imprezę wśród najbardziej prestiżowych, zawodowych turniejów tenisa kobiecego w Polsce, a co za tym idzie pojawią się na naszych kortach znane nazwiska znaczących w świecie zawodniczek. Jesteśmy z tego bardzo dumni, ponieważ tworzymy nową historię. W tym roku turniej odbędzie się po raz pierwszy i mamy nadzieję, że wpisze się na stałe do światowego kalendarza ważnych imprez tenisowych, a jego ranga będzie wzrastać z roku na rok – informują organizatorzy.

Będzie to naprawdę duże wydarzenie, na które zjedzie się wiele osób z całej Polski, może to być nawet 1000 osób. Wśród nich będą osoby powszechnie znane, które są pasjonatami tenisa. Organizatorzy zapowiadają także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, które będą towarzyszyć turniejowi ITF.

Turniej Kozerki Open 2019 odbędzie się w dniach 29 lipca–4 sierpnia na kortach przy ul. Jowisza 92 w Kozerkach.

Aktualności na stronie oficjalnej turnieju: www.kozerkiopen.pl

Fanpage turnieju: https://www.facebook.com/KozerkiOpen/

Patronem medialnym turnieju jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi