19 03 2018

Miał w domu 30 gramów amfetaminy

19.03.2018, godz.: 20:06
Miał w domu 30 gramów amfetaminy
Fot. KPP Warszawa Zachód

Policjanci zatrzymali 59-letniego Sylwestra Sz. pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu znaleźli 120 torebek z amfetaminą o łącznej wadze 30 gramów. Teraz mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Warszawa Zachód otrzymali informację o mieszkańcu błońskiej gminy, który może być zamieszany w przestępczość narkotykową. Udali się więc do domu mężczyzny, w którym akurat przebywał i dokonali przeszukania. W pomieszczeniach zajmowanych przez 59-latka znaleźli wagę elektroniczną, pojemnik, a w spiżarni słoik ze 120 „dilerkami” z białym proszkiem – w sumie 30 gramów. Badanie narkotestem wykazało, iż jest to amfetamina.

Sylwester Sz. zatrzymany, a znalezione rzeczy zabezpieczone. Policjanci zarekwirowali także 900 zł na poczet przyszłej kary. – Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności – poinformowała policja.

Fot. KPP Warszawa Zachód

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi