10 01 2019

Miał ponad 40 gramów amfetaminy

10.01.2019, godz.: 09:49
Miał ponad 40 gramów amfetaminy
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 45-letniego Piotra Ł. Mężczyzna w domu i samochodzie miał łącznie ponad 40 gramów amfetaminy.

Policjanci patrolujący ulice Grodziska zauważyli w aucie mężczyznę znanego im z wcześniejszych przestępstw narkotykowych. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania samochodem i dość mocno bronił się przed kontrolą pojazdu. Funkcjonariusze w klapie bagażnika znaleźli pakunek owinięty taśmą izolacyjną.  Jak się okazało, było w nim 30 gramów amfetaminy.

Mundurowi skontrolowali także miejsce zamieszkania 45-latka. – Podczas przeszukania wszystkich pomieszczeń w jednym z nich znaleźli 8 woreczków z białym proszkiem. Narkotyki były ukryte w … bucie sportowym. W innym miejscu leżała torebka z marihuaną, waga laboratoryjna oraz 2 rolki taśmy, która była użyta do ukrycia amfetaminy w samochodzie. Wszystkie substancje zostały zabezpieczone, a ich właściciel trafił do policyjnej celi – informują policjanci z grodziskiej komendy.

Piotr Ł. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie dla 45-latka.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi