27 12 2016

Martwy mężczyzna na Chełmońskiego. Został postrzelony [AKTUALIZACJA]

27.12.2016, godz.: 20:33
Martwy mężczyzna na Chełmońskiego. Został postrzelony [AKTUALIZACJA]
Fot. Czytelnik Kamil

We wtorkowy wieczór na ul. Chełmońskiego w Grodzisku został znaleziony martwy mężczyzna z raną postrzałową.

Informację otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Chełmońskiego znaleziono martwego człowieka. Na miejscu jest mnóstwo policji – poinformował nas Kamil.

Szczegóły na razie nie są znane. – Na ul. Chełmońskiego został znaleziony człowiek z raną postrzałową. Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 20.00. Na tę chwilę to wszystko co mogę powiedzieć. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia – mówi nam „na gorąco” st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

AKTUALIZACJA GODZ. 21.45
Policjanci wciąż udzielają tylko zdawkowych informacji, choć wiadomo już nieco więcej. – Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy. Obok niego znaleziono broń. Będą wykonywane czynności, które sprawdzą czy to z niej został postrzelony. Nie znamy jeszcze danych osobowych denata. To wszystko co obecnie możemy powiedzieć – podkreśla st. asp. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • Radi240

    Policjant sam do siebie strzela ?

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi