11 07 2019

Mężczyzna, który zginął na torach to ojciec poszukiwanego 5-latka

11.07.2019, godz.: 12:55
Mężczyzna, który zginął na torach to ojciec poszukiwanego 5-latka
Fot. GrodziskNews/KSP

Policjanci wciąż poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. Jak poinformowała nas policja, 32-latek, który rzucił się pod pociąg to ojciec poszukiwanego chłopca.

Dziś rano pisaliśmy o samobójstwie 32-latka w Grodzisku. Mężczyzna rzucił się pod pociąg. Jak się okazuje, to ojciec poszukiwanego Dawida Żukowskiego. – 32-latek, który wczoraj zginął pod kołami pociągu to ojciec chłopca. Nic nie wskazuje na udział osób trzecich, więc z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że targnął się na swoje życie. Czynności w tym zakresie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim – mówi nam Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

5-letni Dawid wciąż jest poszukiwany. – Poszukiwania chłopca trwają, weryfikujemy wszystkie sygnały jakie do nas docierają. Cały czas aktualna jest prośba do mediów o nagłaśnianie sprawy i czujność – dodaje Mariusz Mrozek.

Przypominamy. Dawid Żukowski był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Policjanci proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.