07 10 2018

Mediateka już dostępna. Zajrzyjmy do środka [FOTO]

07.10.2018, godz.: 18:41
Mediateka już dostępna. Zajrzyjmy do środka [FOTO]
fot. Facebook/Tomasz Suchożebrski Radny Grodziska Maz.

Sobota była dla Grodziska wyjątkowym dniem, bowiem nastąpiło oficjalne otwarcie Mediateki – jednej z największych grodziskich inwestycji ostatnich lat. Wnętrza obiektu robią wrażenie. Dla tych, którzy nie byli na inauguracji mamy galerię zdjęć. 

Mediateka to innowacyjny projekt mający służyć integracji społecznej. Ma to być przestrzeń wymiany wiedzy, prezentacji pomysłów, czy twórczych rozwiązań. Będą się tam odbywać zajęcia dla różnych środowisk i grup wiekowych. – Parter to przestrzeń, w której odbywać się będą zajęcia ze Strefy Aktywnego Seniora. Piętro dedykowane jest nowoczesnej bibliotece, która połączy tradycyjne wypożyczanie książek z  działalnością multimedialną i edukacyjną. Dorośli będą mieć salę komputerową, salę do pracy cichej oraz multimedia (audiobooki i filmy). Dla dzieci przygotowano innowacyjne rozwiązanie – salę YouMedia. Do nauki i zabawy będzie, m.in. wykorzystywana bieżnia wirtualnej rzeczywistości oraz druk 3D.

A wygląda to tak… Spójrzmy na zdjęcia opublikowane przez radengo Tomasza Suchożebrskiego na jego profilu facebookowym.

fot. Facebook/Tomasz Suchożebrski Radny Grodziska Maz.

 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi