20 03 2018

Mecz z Morlinami już w ten piątek

20.03.2018, godz.: 07:49
Mecz z Morlinami już w ten piątek
Fot. Marcin Masalski/Bogoria Grodzisk

Choć pierwotnie spotkanie Lotto Superligi pomiędzy Bogorią Grodzisk Mazowiecki a Morlinami Ostróda było planowane na połowę kwietnia, to zostanie rozegrane już w najbliższy piątek awansem w ramach 18. kolejki.

Tenisiści stołowi Bogorii w tym roku radzą sobie znakomicie. W lidze wygrali pięć kolejnych spotkań i przesunęli się na pozycję wicelidera Lotto Superligi, a ewentualne zwycięstwo z zespołem z Ostródy pozwoli Bogorii wskoczyć na pierwsze miejsce.

Co niezwykle istotne, do tego spotkania zawodnicy z Grodziska przystąpią w optymalnym składzie, bo choć zespół rywali zajmuje dopiero 10. lokatę i walczy o utrzymanie, to w swoim zespole ma naprawdę dobrych zawodników, jak m.in. reprezentant Kanady Zhen Wang, czy Dima Prokopcov.

Spotkanie z Morlinami Ostróda odbędzie się w piątek 23 marca w hali przy ul. Westfala. Początek o godz. 18.00. Bogoria Grodzisk zaprasza wszystkich kibiców do przyjścia na mecz i wspierania zespołu. Jak zapowiadają przedstawiciele klubu, oprócz tenisa stołowego na światowym poziomie nie zabraknie również występów artystycznych oraz konkursów z nagrodami.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi