07 01 2017

Matka i syn zamieszani w zabójstwo

07.01.2017, godz.: 18:24
Matka i syn zamieszani w zabójstwo
Fot. GrodziskNews.pl

Policjanci z Żyrardowa zatrzymali 34-latka oraz jego 62-letnią matkę. Mężczyzna odpowie za zabójstwo ojca, kobieta za nieudzielenie pomocy mężowi.

25 grudnia pogotowie ratunkowe poinformowało policję o zgonie mężczyzny, który miał rany cięte dłoni, ucięte trzy palce, a także rany kłute. Ponadto na jego ciele były liczne ślady pobicia.

– Przybyli na miejsce policjanci po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych zatrzymali do wyjaśnienia 34-letniego syna denata oraz 62-letnią żonę, która była w stanie upojenia alkoholowego – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Funkcjonariusze przesłuchali oboje zatrzymanych, po nich przedstawili im zarzuty. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, a matka zarzut nieudzielenia pomocy innej osobie narażonej na utratę życia.

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie dla obojga zatrzymanych.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi