12 03 2018

Maraton Miast Ogrodów rozpoczęty. Za nami pierwszy bieg [FOTO]

12.03.2018, godz.: 12:55
Maraton Miast Ogrodów rozpoczęty. Za nami pierwszy bieg [FOTO]
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Do majowego biegania w ramach Podkowiańskiej Dychy zostało jeszcze sporo. Już teraz jednak organizatorzy otworzyli sezon biegowy w naszym regionie. W niedzielę odbyły się pierwsze zawody zaliczane do Maratonu Miast Ogrodów.

– Bieg odbył się w podkowiańskim parku. – Trasa 5km, zdecydowanie najbardziej terenowa z całego cyklu nie należała do najłatwiejszych (podbiegi i zbiegi przy znacznej różnicy wzniesień), ale pomimo tego blisko 70 zawodników stanęło na mecie. Bieg był bezpłatny – relacjonuje na swoim blogu burmistrz Artur Tusiński. Dopisała tez wspaniała, wiosenna pogoda. Jak zwykle przy naszych biegowych imprezach nie sposób zapomnieć o pracy członków zaangażowanych organizacji (PTB i STO-nogi) oraz wolontariuszach, którym zawsze bardzo serdecznie dziękuję – dodał.

Kolejny bieg w cyklu odbędzie się 15 kwietnia w Milanówku. Będzie to zarazem preludium przed dwoma imprezami głównymi – Podkowiańską Dychą oraz milanowskim Biegiem STO-nogi. Tymczasem zobaczcie kilka zdjęć z wczorajszego biegu. Zostały opublikowane na blogu burmistrza Tusińskiego.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi