12 08 2017

Mammobus znów z naszym regionie

12.08.2017, godz.: 18:54
Mammobus znów z naszym regionie
Fot. Mat. prasowe

Dla mieszkanek naszego powiatu w wieku 50–69 lat będzie kolejna okazja, aby skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Mimo wakacji, mammobus odwiedzi nasz region przynajmniej raz.

Mazowiecki oddział Narodowego Funduszu Zdrowia poinformował jak na razie o jednej wizycie planowanej na 17 sierpnia w Grodzisku. Niewykluczone jednak, że lista zostanie poszerzona o dodatkowe wizyty.

Tymczasem jeśli chodzi o wizytę w Grodzisku, to mammobus zatrzyma się przy ul. Spółdzielczej 9 na placu przed centrum kultury i będzie na mieszkanki czekał w godzinach od 9.00 do 15.00.

Aby skorzystać z profilaktyki należy najpierw się zapisać dzwoniąc do firmy prowadzącej badania Wirtus Plus, tel.: (85) 676 03 32

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi