14 01 2018

Maleńczuk solo w Grodzisku. Wiemy, kto wygrał bilety!

14.01.2018, godz.: 18:55
Maleńczuk solo w Grodzisku. Wiemy, kto wygrał bilety!
fot. Mat. organizatora

Choć do solowego koncertu Macieja Maleńczuka w Grodzisku zostało jeszcze dużo czasu, my już dziś mamy niespodziankę dla naszych czytelników. Ogłaszamy konkurs, w którym do zgarnięcia będzie podwójne zaproszenie na występ artysty.

Koncert odbędzie się 14 maja, a Maleńczuk zabierze fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu”.

Sympatykom twórczości Maleńczuka nie trzeba go przedstawiać, ale warto przypomnieć kilka faktów z jego artystycznego dossier. – Urodził się 14 sierpnia 1961 roku w Wojcieszowie. Polski wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, a także osobowość telewizyjna. We wczesnej fazie swojej twórczości artysta był określany mianem „barda Krakowa”. Jest uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Maciej Maleńczuk nagrywa i występuje solo, jak również z zespołami Püdelsi, Homo Twist oraz Psychodancing. Ma na koncie trzynaście albumów studyjnych. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Voo Voo, Rei Ceballo, Vera Bila, Krzysztof Krawczyk, Małgorzata Krzysica, Made In Poland, Behemoth, Wu-Hae, Big Cyc czy 5th Element. W 2011 r. został odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis – tak opisują go organizatorzy koncertu.

A po chwili dodają: – O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Koncert odbędzie się 14 maja o godzinie 19.30 w centrum kultury przy ul. Spółdzielczej 9. Informacji o sprzedaży i rezerwacji biletów udziela CK pod numerem telefonu: 22 734 79 44.

KONKURS
Jedna osoba, która jako pierwsza przyśle dziś, 11 stycznia, punktualnie o godz. 15.00, przyśle maila na adres przyśle maila na adres: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Maleńczuk w Grodzisku”, zdobędzie podwójne zaproszenie na majowy występ. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy 13 stycznia, a wynik opublikujemy na stronie głównej portalu.

Podwójne zaproszenie na koncert zdobyła pani Wioletta Domownik. Gratulujemy! Ze zwyciężczynią skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. 

2

Dodaj Komentarz

  • Addams Agata

    Szkoda, że nie zdążyliśmy buuuu;(

    • adamos

      14 maja koncert…. Agata będa ten konkurs robic jeszcze 20 razy 😉 zyczę ci powodzonka 🙂

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi