09 02 2018

Lodowisko popularne wśród mieszkańców. 10 tysięcy odwiedzin

09.02.2018, godz.: 07:26
Lodowisko popularne wśród mieszkańców. 10 tysięcy odwiedzin
fot. Urząd Miasta Milanówka

Milanówek poinformował, że w bieżącym sezonie zimowym lodowisko miejskie odwiedziły jak do tej pory 8623 osoby. Jeśli doliczyć do tego bezpłatne wejścia podczas ferii,  łączna liczba oscyluje wokół 10 tysięcy. 

To zarazem pierwszy pełny sezon funkcjonowania ślizgawki w mieście ogrodzie. W zeszłym bowiem lodowisko zostało zorganizowane niejako spontanicznie, w połowie stycznia 2017 r. Mimo to cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców. I nie przeszkadzał temu nawet fakt, iż korzystanie z tafli było płatne. Tym razem obiekt wystartował 9 grudnia i od początku jest nie mniej oblegany.

– Największą grupą odbiorców oferty lodowiska w Milanówku jest młodzież, która właśnie lodowisko wybrała jako miejsce spotkań, integracji, a także działań. Od dnia otwarcia lodowiska 9 grudnia 2017 r. do końca stycznia br. bilet na lód kupiło 8623 osoby. W sumie tej nie znajdują się osoby, które skorzystały z oferty bezpłatnie podczas ferii czy bezpłatnych wydarzeń. Możemy śmiało powiedzieć że osiągnęliśmy liczbę 10 000 wejść. Wynik jest imponujący i potwierdza ogromną potrzebę realizacji takich działań na terenie Milanówka. Ważnym aspektem budowania wizerunku tego miejsca, była organizacja wydarzeń dla mieszkańców – poinformował milanowski magistrat.

– Organizacją zajmowało się Milanowskie Centrum Kultury, ale pomysłami „sypała młodzież”. To młodzi ludzie udzielali się  wolontaryjnie, budując z nami ofertę na ferie. Właśnie o to chodzi, by działać wspólnie! – dodał.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi