18 12 2018

Ruszyła instalacja lodowiska

18.12.2018, godz.: 19:38
Ruszyła instalacja lodowiska
Fot. Urząd Miasta Milanówka

Podobnie jak w latach ubiegłych także w tym sezonie mieszkańcy Milanówka pojeżdżą na łyżwach. Przy ul. Sportowej 70b rozpoczęto instalowanie sztucznego lodowiska, które ma być dostępne dla odwiedzających od 24 grudnia.

Milanowska tafla, podobnie jak ta w Grodzisku, będzie mieć wymiary 20 na 40 metrów i powinna przyciągać szczególnie młodych ludzi. Powód? Wszystkie dzieci oraz młodzież do lat 18 mieszkająca lub ucząca się w mieście ogrodzie skorzysta z lodowiska za darmo.

– Myślę, że dużym atutem obiektu będzie też nielimitowany czas zabawy na lodowisku od momentu wejścia na ślizgawkę – mówi nam Aneta Majak z Milanowskiego Centrum Kultury. – Na razie nie ustaliliśmy jeszcze dokładnego cennika dla osób dorosłych, ale nie będzie to suma większa niż pięć, sześć złotych od osoby – dodaje.

Na obiekcie będzie można skorzystać z wypożyczalni łyżew w dowolnym rozmiarze. Lodowisko ma według umowy działać do połowy marca, o ile pogoda pozwoli. – A na pewno do końca lutego. Startujemy z kolei w Wigilię, jeśli aura będzie sprzyjać – podkreśla Aneta Majak.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi