07 01 2019

Linia BK za 126 tysięcy złotych

07.01.2019, godz.: 10:32
Linia BK za 126 tysięcy złotych
fot. GrodziskNews

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Grodzisk kontynuuje kursowanie bezpłatnej linii autobusowej BK. Niedawno rozstrzygnął przetarg w ramach, którego grodziski PKS będzie obsługiwał połączenie.

Linia BK obejmuje trasę: DWORZEC PKP – ZONDKA – 3 MAJA PARK SKARBKÓW – 3 MAJA I/DEOTYMY – 3 MAJA/TELIGI NŻ – OS.TELIGI NŻ – BAIRDA – KOPERNIKA I NŻ – KOPERNIKA II NŻ – OKULICKIEGO/3 MAJA – 3 MAJA PARK SKARBKÓW – DWORZEC PKP.  W godzinach od 6.00 do 8.00 oraz od 16.00 do odjazdy autobusu co 10 minut.

Urzędnicy podkreślali w grudniowej rozmowie z nami, że linia cieszyła się dużym powodzeniem i została utrzymana na wyraźne życzenie licznej rzeszy mieszkańców. W przetargu zadanie kosztem blisko 126 tys. zł powierzono Przedsiębiorstwu Komunikacji Samochodowej w Grodzisku.

Przewoźnik będzie w ramach tego zobowiązania obsługiwał linię BK do końca marca. W międzyczasie miasto ma ogłosić duży przetarg na całą komunikację publiczną w gminie, na mocy którego przez kolejne miesiące linia BK będzie funkcjonowała.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi